BURUN ESTETİĞİ

KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA BÜYÜK DEĞİŞİME HAZIR OLUN !
Burun estetiği 18 yaşını tamamlamış ve burnun fiziksel görünümünden veya nefes almakta güçlük çeken tüm adaylara uygulanabilir bir operasyondur. Daha iyi bir nefes ve görünüm için hala geç değil.

10 Dakikada Bilgi Alın


Hayalinizdeki Görünüme Kavuşun

DOĞAL VE ESTETİK

Revizyon Burun Ameliyatlı

Burun Estetiği ve Burun Ucu Estetiği Fiyatları Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey İçin Arayın.
Buruna daha güzel ve estetik bir görünüm kazandırmak amacı ile yapılan ameliyatlara burun estetik ameliyatı ya da rinoplasti adı verilmektedir.

Hasta mutluluğu estetik burun ameliyatlarında başarının en önemli ölçütüdür, bu da ameliyat sonunda burnun arzu edilen görünümde olması ve rahat nefes alması ile mümkün olabilir. Burun estetik ameliyatınızda arzu ettiğiniz görsel sonuçların elde edilebilmesi için ameliyattan beklentilerinizin ameliyat öncesinde doktorunuz tarafından tam olarak anlaşılmış olması gerekir.

Yuvarlak ve Şekilli Hatlar

Sık Sorulan Sorular

Burun Estetiği Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Estetik girişimler insanın kendisini “daha iyi hissetmek” için yaptırdığı ameliyatlardır.Eğer burnunuzda belirgin bir şekil bozukluğu varsa ve bunu düzelttirmek size kendinizi daha rahat, daha uyumlu, daha güvenli hissettirecek ise uygun bir aday olabilirsiniz.Burnunuz çok büyük veya küçükseBurun ucunuz düşük veya sarkıksa,Burnunuz önden bakıldığında genişseDışarda veya içerde eğrilik varsaBurnun iki tarafı arasında asimetriler varsaBurun deliklerinde sorun varsaBurun ucunuz konuşurken veya gülerken fazla hareketli iseNefes problemleriniz varsa ameliyat adayısınız.
Ağrınızın şiddetine göre ağrı kesiciler kullanıldığı için ameliyat sonrası sanıldığından daha rahat geçmektedir.
Ameliyat yapılan cerrahiye göre değişebilmek ile beraber ortalama 2 saat sürer.
Göz kapaklarında ve burunda ameliyat sonrası morluklar oluşabilmektedir. Bu morluklar genellikle bir hafta içerisinde düzelir. Bir kaç gün süresince başınız yüksek olacak şekilde uyumanız şişliklerin toparlanmasına fayda sağlayacaktır. Ameliyat sonrası 7 – 10 gün kadar istirahat etmenizi tavsiye ediyorum.
Burun ameliyatı sonrası iyileşme ve toparlanma uzun zaman almaktadır. Kabaca söylemem gerekirse şişliklerin yarıdan fazlası ilk ay sonunda, yaklaşık olarak %80-90’ı 3. ay sonunda geçmektedir. Tam düzelme 1 yıl kadar sürer, ancak hastalar genellikle haftalar içerisindeki sonuçtan memnun kalmaktadırlar.
Burun estetiği fiyatları standart değildir. Ameliyat yapılan hastaneden, ameliyatta yapılacak işlemlere ve operasyon süresine kadar geniş bir yelpaze operasyon fiyatını belirlemektedir. Muayene ve görüşme sonrasında operasyon ücretini söyleyebiliriz.

Artık Zaman Kaybetme