Face Lift

1. Yüz dolgu maddeleri ile botoks arasında bir fark var mı?

Evet, her iki tedavi de tamamen farklıdır. Botoks, yüzünüzdeki küçük kasların kırışıklıklara neden olan hareketler yapmasını önler ve diğer yandan dolgu maddeleri, onları düzeltmek ve genç bir görünümü teşvik etmek için zaten oluşturulmuş kırışıklıkların yüzeyinin altından dolgunlaşır.

2. Yüz dolgu maddeleri ömür boyu dayanır mı?

Yüz dolgu maddeleri kalıcı ve geçici dolgular olarak ayrılır. Fakat komplikasyonlar ve beklentiler açısından kalıcı dolguları önermiyoruz

3. Yüz dolguları can acıtır mı?

Bu sorunun cevabı ağrı toleransınıza bağlı olarak değişebilir. Dolgu maddesi yüze enjekte edilirken hafif bir rahatsızlık olabilir, ancak çoğu doktor tedaviden önce anestezik krem ​​uygulayarak ağrıyı en aza indirecektir.

4. Yüz dolgu maddelerinin yan etkileri var mı?

Yüz dolguları bu işin uzmanı bir doktora yaptırıldığı takdirde genellikle güvenlidir. Ancak prosedür tamamlandıktan sonra kızarıklık ve şişme gibi geçici yan etkiler olacaktır.

5. Dolgular nerelerde kullanılabilir?

Hemen hemen yüzünüzün her yerinde. En popüler bölgeler dudaklar, yanaklar ve şakaklardır. Bu alanlarda daha dolgun bir görünüme sahip olmak, kişinin daha genç ve taze görünmesini sağlayacaktır.