POPO (KALÇA)
BÜYÜTME - KÜÇÜLTME DİKLEŞTİRME

GÖRMEK İSTEDİĞİN DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL!
Hayal ettiğiniz dik, biçimli ve belirgin hatları olan bir kalçaya sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor! Brazilian butt lift ameliyatında, liposuction yöntemi ile karın, basen, bel ve sırt bölgesinden alınan yağların bir takım işlemlerden geçirilerek saflaştırılır ve popo bölgesindeki ihtiyaca göre değişik derinlikteki katmanlara mikro damlalar halinde enjekte edilir.

Hemen Arayın


Hayalinizdeki Görünüme Kavuşun

DOĞAL VE ESTETİK

Popo Kalça Estetiği

Silikon ve yağ enjeksiyonu ile popo büyütme
Popo büyütme estetiği ile popoya yeniden şekil vererek daha dolgun, yuvarlak ve pürüzsüz bir popo görünümü yaratmak mümkündür.

Popo büyütme estetiğinde hangi yöntemin kullanılacağına hastanın ihtiyacına ve vücudunun uygunluk durumuna bağlı olarak hastayla beraber doktorun karar vermesi daha doğru olur.

Yuvarlak ve Şekilli Hatlar

Sık Sorulan Sorular

Kalça Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yağ enjeksiyonu ile popo şekillendirme işlemi kalıcıdır ancak uygulandıktan sonra yaklaşık 2-3 ay içerisinde %50-60 lık kısmı emilerek kalan doku kilo aldığınızda büyür zayıfladığınızda küçülür. Operasyonun hemen sonrasında popo beklediğinizden büyük olabilir, ama iyileşme döneminde emilme yaşanacağı için doğal bir görünüme sahip olur.
Kalça estetiği operasyonları, ameliyathanelerde genel anestezi yöntemiyle uygulanır.
Kalça estetiği ameliyatı, kalça büyütme estetiği (ameliyatı) gibi estetik operasyonları yaptırmak isteyen bireyler, genellikle bu operasyonların ağrılı olup olmadığını merak etmektedir. Popo protezleri bazı durumlarda ağrılı olabilmektedir. Bununla birlikte, operasyon sonrasında hastalarda oturma ve kalkma güçlüğü görülebilir.
Kalça estetiği ameliyatı sonrasında hastalar, genellikle hastanede kalma ihtiyacı duymaz ve aynı gün içerisinde evlerine dönebilir. Fakat kuşak şeklinde cilt çıkarılarak yapılan operasyonların ardından hastaların bir gün kadar hastanede kalması gerekebilir. Kalça estetiği operasyonun ardından iki gün sonra hasta duş almaya başlayabilir. Operasyon esnasında yapılan dikişler genellikle cildin altındadır. Bu nedenle, dikişlerin alınmasına ihtiyaç duyulmaz. Operasyon sonrasında ilk üç hafta korse kullanılması tavsiye edilir. Şayet ameliyat popo protezleri ile yapılmışsa, oturup kalkarken son derece dikkatli olmakta fayda vardır. Bunların haricinde, operasyondan sonraki 3.hafta hafif egzersizlere başlayabilir ve 6.haftanın sonunda ise bütün aktiviteleri yapabilir hale gelebilirsiniz.
Popo bölgesi özellikle kadınlarda, güzellik ve seks simgelerinden biridir. Kabul edilen görünüm; çok belirgin olmamakla birlikte kavisli ve yuvarlak hatlara sahip olmaktır. Özellikle yaz ayları öncesi popo bölgesine cerrahi operasyonlarda belirgin bir artış olmaktadır. Yaş, aile yapısı, yer çekimi, kilo alıp-verme, çatlaklar gibi birçok faktör poponun şeklinin oluşmasında etkilidir. Çoğu zaman poponun kaldırılması ve nadir de olsa poponun daha az belirgin hale gelmesi ve daha az dikkat çekmesi istenilir.
Gerçekleştirdiğiniz popo estetiği işlemlerinden biri olan kalça büyütme ameliyatının ardından ameliyat izi kalmayacaktır. Bu operasyon sırasında kullanılan dikişler zaman içinde eriyeceği için herhangi bir izle karşılaşmazsınız.

Artık Zaman Kaybetme