LİPOSUCTION İLE FAZLALIKLARA VEDA EDİN!

İNCELİRKEN GENÇLEŞİN!
Liposuction uygulaması ile fazlalıklardan kurtulmak daha kolay. Liposuction bir kilo verme yöntemi değildir, ancak tüm çabalara rağmen kalıcı olan vücut yağlarını alarak kilo verme sürecinizi destekler ve gözle görülür farklılar görmek mümkündür.

Cerrahi süresi yapılacak olan bölgelere göre değişiklik göstermekte ve iyileşme süreciniz yaklaşık 3 ila 5 gün arasındadır. Ödemlerinizin tamamen azalması vs gibi asıl sonucu görmek ise en az 3 aydır.

Liposuction, vücuda şekil vermek amacıyla yağların vakumla emilmesi işlemidir. kadınlarda genellikle kollar kalça, basen, bacak (iç-dış) karın ve bel kısmı gibi bölgelerde sıklıkla uygulanmaktadır.


✓ Şimdi Bilgi Al


BÖLGESEL FAZLALIKLAR KADERİNİZ DEĞİL!

Liposuctıon İle Fazlalıklara Veda Edin

LJ-PLASMA Uygulaması

BU KOMBİNİ SİZDE ÇOK SEVECEKSİNİZ!
Liposuction ile aldığımız yağları j-plasma ile sıkılaştırıyoruz, bu kombini siz de çok seveceksiniz! Liposuction ile şikayetçi olduğunuz fazlalıklar alındıktan sonra sarkıntılık yaşanmaması adına j-plasma uygulaması ile sıkılaştırıyoruz.SIMSIKI İNCE BACAKLAR

✓ Detaylı Bilgi İçin Hemen Arayın

Vaser Liposuction Yöntemi İle Uygulamalarımız

  • Basen/Kalça Yağı Aldırma
  • Yüzden Yağ Aldırma (yanak, gıdı)
  • Koldan Yağ Aldırma
  • Karın Gerdirme
  • Bacaktan Yağ Aldırma
  • Jinekomasti
  • Karın Yağı Aldırma

Sıkça Sorulan Sorular

Liposuction Yağ Aldırma Yöntemi İle İlgili Danışanlarımızın Sık Sorduğu Sorular

Yağ aldırma işlemini özellikle diyet ve egzersizle deri altına yerleşmiş olan kalıcı yağları eritememiş, bölgesel olarak yağ fazlalığı olan herkes yaptırabilir.
Alanında uzman plastik cerrah Op.Dr Ali Ertan Çapar ve tecrübeli ekipleriyle birlikte, son teknoloji cihazları (vaser liposuction) kullanarak ve en güncel yöntemleri uygulayarak vazer liposuction operasyonunu en risksiz hale getirirler.Ancak her işlemde olduğu gibi liposuctionında risk ve komplikasyonları vardır. Bunları doktorunuzla yüzyüze görüşme esnasında daha detaylı öğrenebilirsiniz.
İşlem yapılacak bölgenin büyüklüğü ve alınacak olan yağ miktarına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Önemli olanın uzman bir plastik cerrah ve operasyonun gerçekleşeceği hastane olduğunu unutmamalısınız.
İşlem sonrası çok fazla kilo almadığınız takdirde aynı bölgede eskisi kadar yağlanma beklemeyiz. Aldığınız kilolar vücudun farklı bölgelerinde yoğunlaşmaya başlayabilir. Sarkma ise kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Bazı hastalarda bu sorunu yaşamazken bazı hastalarda 2. Seansta toparlama işlemleri gerekebilir.
Operasyondan sonra 1 gece hastanede kalmanız gerekmektedir. Yaklaşık 10 gün içerisinde de morluklar geçer. Birkaç gün içerisinde sosyal yaşamınıza dönebilir, egzersiz yapmaya 3. haftadan itibaren başlayabilirsiniz.
İşlem sırasında açılan küçük kesi bölgelerinde 1 cm’lik izler kalabilir ancak onlarda zamanla belli belirsiz hal alıyor ve vücutta saklanabilecek bölgelerde oluyor.
İşlemden sonra istenilen vücut şekline kavuşmak için 3 hafta boyunca korse kullanmanız gerekmektedir. 6 ay içerisinde vücut konturunuz tam olarak oturur ve estetik görünüme kavuşursunuz.

Liposuction ameliyatı işlem yapılacak bölgeye ve alınacak yağ miktarına göre ortalama 1-6 saat arasında değişmektedir. Göğüs küçültme, karın gerdirme gibi başka estetik operasyonlarla birlikte de yapılabilir.

Artık Zaman Kaybetme